DREWTRAK
GWARANCJA JAKOŚCI


Krótko o nas ...  aby przekonać Cię do podjęcia z nami współpracy.
Firma DREWTRAK w Mysłowicach powstała w 2003 roku. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny mieszczą się przy ulicy Marii Konopnickiej 69 w dzielnicy Mysłowic - Krasowy. Celem tartaku Mysłowice jest produkcja wysokiej jakości wszelakich wyrobów tartacznych począwszy od tarcicy poprzez certyfikowane zgodne o obowiazującą normą EN 14081-1:2005+A1:2011 oraz normą jakościową PN-D-94021:2013 drewno konstrukcyjno - budowalne a skończywszy na gatunkowm drewnie dla stolarni.

W ramach wprowadzonego systemu zarządzania jakością - Zakładowej Kontroli Produkcji gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów od etapu zakupu odpowiedniej jakości surowca w jednostkach Lasów Państwowcyh poprzez staranną, fachową produkcję oraz rygorystyczną kontrolę jakości wyrobu gotowego.

Tartak Mysłowice posiada specjalistyczne, wysokiej klasy maszyny do obróbki drewna co umożliwia produkcję wysokiej jakości wyrobów oraz bardzo szybką realizację zamówień. W ofercie mamy usułgi ciesielsko - dekarskie począwszy od montażu więźby dachowej po pokrycia dachówką, blachodachówką i gontem z pełnym deskowaniem dachu.

Firma DREWTRAK - tartak Mysłowice świadczy także usługi w zakresie impregnacji drewna w technologii zanurzeniowej w szczególności przy produkcji więźb dachowych. Istnieje również możliwość impregnacji w technologii próżniowo - ciśnieniowej. Firma dostarcza wyprodukowane wyroby do klienta własnym transportem.

W ramach hasła Tartak Śląsk obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiany teren Śląska - obecnie najczęściej dostarczamy nasze produkty do ościennych miast takich jak Imielin oraz Tychy i Katowice. Większe zamówienia np. więźby dachowe dostarczamy bezpłatnie także do bardziej odległych miejscowoťci od Gliwic poprzez Tarnowskie Góry aż po teren Zagłębia do Będzina i Dąbrowy Górniczej. Teren naszej działalności obejmuje także rejon Małopolski - Chrzanów i Kraków. Od czerwca 2014 rozwiązaliśmy logistycznie bezpłatne dostawy do Zabrza i Gliwic dla ilości już od 3m³.

Firma jest otwarta na szeroką współpracę z klientem począwszy od ustaleń technicznych aż po negocjację cen. Naszym założeniem jest: każdy klient odchodzi w pełni zadowolony. Firma jest otwarta także na szeroką współpracę z kontrahentami z zagranicy.

Zapraszamy do współpracy